Sklep zoologiczno-akwarystyczny ZooWitek
Strona domowa
O nas
Blog
O nas

 

Nasza firma powstała na początku lat 90' jako firma hodowlana zwierząt i ryb. Celem jej założenia byłą współpraca z ludźmi o wielkich pasjach i szerokich horyzontach.Do roku 1999 zajmowaliśmy się hodowlą ptactwa,ryb oraz roślin. Po tym roku doszło do małej rewolucji i nasz sklep wkroczył w nową erę.Po powstaniu sklepów stacjonarnych nasza firma  z każdym rokiem rozwijała się oraz powiększała zakres dziedzin, w których się specjalizuje. Zgodnie z duchem czasu postanowiliśmy wyjść z naszą ofertą do internautów zakładając profesjonalny sklep internetowy.W przyszłości powstanie nasza strona domowa wraz z m.in galeriami czy forami.
     Początkowo nasza firma była znana przede wszystkim z ogromnego zamiłowania do wędkarstwa sportowego.Jej właściciel od 1979 roku jest aktywnym wędkarzem oraz laureatem wielu prestiżowych zawodów wędkarskich.Zajmujemy się wędkarstwem na szeroki zakres. Jesteśmy jedną z niewielu instytucji organizujących zawody wędkarskie z pełną obsługą. Oferujemy także testowanie akcesoriów wędkarskich oraz zanęt.
     Oprócz tego naszą główną specjalizacja stało się urządzanie profesjonalnych akwariów morskich oraz słodkowodnych,terrariów oraz budowa oczek wodnych.Oferujemy również serwis akwariów,meble pod zbiorniki dla firm i osób prywatnych. Służymy fachowym doradztwem we wszelkich kwestiach związanych z akwarystyką oraz hodowlą zwierząt.
     W jednym z naszych sklepów od pewnego czasu istnieje mini zoo. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 500 gatunków przeróżnych gatunków ryb,ptaków,gadów oraz innych egzotycznych zwierzaków. Nasi pupile są otoczeni ogromną troską oraz obdarzeni miłością przez pracowników naszych sklepów, dla których obcowanie ze zwierzętami stało się pasją.